ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 04 891
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580086346
- Ağırlık (kg)
- 3.5500
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3714637215 |
| MERCEDES | 3714637115 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 30 mm |
| UZUNLUK | 770 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 19,95 mm |
| BÜYÜK KONİK | 22,2 mm |