ROT KOLU KISA VOLVO
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA VOLVO
- Ürün No
- 297 09 248
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580090893
- Ağırlık (kg)
- 17.9500
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 20393093 |
| VOLVO | 20442115 |
| VOLVO | 24425662 |
| VOLVO | 20513953 |
| VOLVO | 3199225 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BÜYÜK KONİK | 28,8 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 23,94 mm |
| UZUNLUK | 2076 mm |
| BORU ÇAPI | 52 mm |