ROT KOLU KISA
- Ürün Adı
- ROT KOLU KISA
- Ürün No
- 297 10 754
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580092187
- Ağırlık (kg)
- 9.3000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| IVECO | 4711109 |
| IVECO | 4711108 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 50 mm |
| UZUNLUK | 800 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 27,1 mm |
| BÜYÜK KONİK | 30,2 mm |