ROT KOLU UZUN
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| RVI | 5010224898 |
| RVI | 5000614223 |
| RVI | 5000393204 |
| RVI | 5000393080 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 30 mm |
| UZUNLUK | 1420 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 18,15 mm |
| BÜYÜK KONİK | 20,2 mm |