KISA ROT
- Ürün Adı
- KISA ROT
- Ürün No
- 297 11 686
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580093603
- Ağırlık (kg)
- 0.0000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 1628207 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 38 mm |
| UZUNLUK | 268 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 23,9 mm |
| BÜYÜK KONİK | 28,8 mm |