KABİN BURCU
- Ürün Adı
- KABİN BURCU
- Ürün No
- 375 77 055
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580173169
- Ağırlık (kg)
- 0.3450
- Kutu İçi Miktar
- 4
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| RVI | 7421271207 |
| RVI | 5010316015 |
| VOLVO | 21271207 |
| VOLVO | 20581381 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 68 mm |
| İÇ ÇAP | Ø16 mm |
| ÇAP | Ø60,5 mm |