KABİN BURCU
- Ürün Adı
- KABİN BURCU
- Ürün No
- 469 44 996
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580230299
- Ağırlık (kg)
- 0.1400
- Kutu İçi Miktar
- 4
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 9423170276 |
| MERCEDES | 9415000050 |
| MERCEDES | 9425000050 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 31,5 mm |
| İÇ ÇAP | Ø40 mm |
| ÇAP | Ø46,5 mm |