KABİN KULAĞI ÖN Y.M PREMIUM DXI 440
- Ürün Adı
- KABİN KULAĞI ÖN Y.M PREMIUM DXI 440
- Ürün No
- 469 77 011
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580230992
- Ağırlık (kg)
- 2.8600
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| RVI | 5010552266 |
| RVI | 5010228902 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| UZUNLUK | 111 mm |
| B | 75 mm |
| A | 165 mm |