KABİN BURCU
- Ürün Adı
- KABİN BURCU
- Ürün No
- 469 44 013
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580230046
- Ağırlık (kg)
- 0.6800
- Kutu İçi Miktar
- 4
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 9423171812 |
| MERCEDES | 9303170012 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 47 mm |
| İÇ ÇAP | Ø40 mm |
| ÇAP | Ø96 mm |