KISA ROT
- Ürün Adı
- KISA ROT
- Ürün No
- 297 11 571
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580093290
- Ağırlık (kg)
- 0.0000
- Kutu İçi Miktar
- 1
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| RVI | 5000395435 |
| RVI | 5000395296 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 28 mm |
| UZUNLUK | 533 mm |
| KÜÇÜK KONİK | 18,15 mm |
| BÜYÜK KONİK | 20,2 mm |