KABİN BURCU
- Ürün Adı
- KABİN BURCU
- Ürün No
- 375 77 004
- Ürün Grubu
- EAN No
- 8680580172728
- Ağırlık (kg)
- 0.1550
- Kutu İçi Miktar
- 4
| Araç Marka | Oem |
|---|---|
| RVI | 7420850895 |
| RVI | 5010269380 |
| VOLVO | 20850895 |
| Marka | Model |
|---|
| Tanım | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 42 mm |
| İÇ ÇAP | Ø12 mm |
| ÇAP | Ø40 mm |