BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 297 00 688
- Product Group
- EAN No
- 8680580078655
- Weight (kg)
- 0.2670
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81953016227 |
| MAN | 81953016203 |
| MAN | 81953016202 |
| MAN | 81953016200 |
| VOLVO | 3124625 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 112 mm |
| CU | 10,8 mm |
| CL | 12,2 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M14 x 1,5 mm RHT |