CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 03 880
- Product Group
- EAN No
- 8680580082584
- Weight (kg)
- 4.2000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6133300003 |
| MERCEDES | 3563300003 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 32 mm |
| LENGTH | 600 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |