DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 03 906
- Product Group
- EAN No
- 8680580082812
- Weight (kg)
- 6.2000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0024606305 |
| MERCEDES | 0024606405 |
| MERCEDES | 0014609905 |
| MERCEDES | 0014609805 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 38 mm |
| LENGTH | 804 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |