DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 04 261
- Product Group
- EAN No
- 8680580084649
- Weight (kg)
- 6.4000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1380421 |
| DAF | 1440171 |
| DAF | 1451119 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 40 mm |
| LENGTH | 480 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |