DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 05 667
- Product Group
- EAN No
- 8680580087558
- Weight (kg)
- 9.7000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1395994 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 938 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |