BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 297 05 950
- Product Group
- EAN No
- 8680580088289
- Weight (kg)
- 0.1875
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6732680189 |
| MERCEDES | 0009965245 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 45 mm |
| CU | 10,8 mm |
| CL | 12,4 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M14 x 1,5 mm RHT |