DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 09 582
- Product Group
- EAN No
- 8680580091203
- Weight (kg)
- 9.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7422163227 |
| RVI | 7421560882 |
| RVI | 5001868384 |
| RVI | 5010630822 |
| RVI | 5010630823 |
| VOLVO | 25379293 |
| VOLVO | 21560882 |
| VOLVO | 20727843 |
| VOLVO | 22163227 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CL | 30,2 mm |
| CU | 27,1 mm |
| LENGTH | 737,5 mm |
| PIPE DIAMETER | 52 mm |