SHAFT, CLUTCH FORK
- Product Name
- SHAFT, CLUTCH FORK
- Product No.
- 211 33 501
- Product Group
- EAN No
- 8680580065464
- Weight (kg)
- 0.4725
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81910200775 |
| RVI | 5001843444 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 126,5 mm |
| LENGTH | 156 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø12,5 mm |
Other Products