S KAM BUSHING Ø32 x 35 x 36,5 mm
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERITOR | 21016666A |
| MERITOR | 21016666 |
| SAF | 1230008400 |
| SAF | 1230008401 |
| TRAILOR | 1650000S |
| YORK | 501787 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 36,5 mm |
| DIAMETER | 35 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø32 mm |