DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 11 649
- Product Group
- EAN No
- 8680580093429
- Weight (kg)
- 11.1000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81466106824 |
| MAN | 81466106811 |
| MAN | 81466106812 |
| MAN | 81466116202 |
| MAN | 81466116139 |
| MAN | 81466116145 |
| MAN | 81466116203 |
| MAN | 81466116201 |
| MAN | 81466106840 |
| MAN | 81466106841 |
| MAN | 81466116138 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 948 mm |
| CL | M10 x 1,25 mm |