DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 00 474
- Product Group
- EAN No
- 8680580077849
- Weight (kg)
- 8.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 81566572 |
| VOLVO | 8156657 |
| VOLVO | 3988700 |
| VOLVO | 3988698 |
| VOLVO | 20393059 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CL | 29 mm |
| CU | 24 mm |
| LENGTH | 830 mm |
| PIPE DIAMETER | 26 mm |