BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 297 00 509
- Product Group
- EAN No
- 8680580077986
- Weight (kg)
- 1.1350
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1689605 |
| IVECO | 8123326 |
| IVECO | 08582333 |
| IVECO | 04688942 |
| IVECO | AMPA345 |
| IVECO | 8582333 |
| IVECO | 4688942 |
| NEOPLAN | 120325702 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| JOINT TOOTH 1 | M28 x 1,5 mm LFT |
| CL | 26,2 mm |
| CU | 23,5 mm |
| LENGTH | 115 mm |