DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 00 514
- Product Group
- EAN No
- 8680580078013
- Weight (kg)
- 8.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 0352635 |
| SCANIA | 0278663 |
| SCANIA | 0278664 |
| SCANIA | 352635 |
| SCANIA | 278664 |
| SCANIA | 278663 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CU | 27,1 mm |
| LENGTH | 893 mm |
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| CL | 30,2 mm |