DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 00 516
- Product Group
- EAN No
- 8680580078020
- Weight (kg)
- 9.6700
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 381339 |
| SCANIA | 13045711 |
| SCANIA | 1304571 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 865 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |