DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 00 520
- Product Group
- EAN No
- 8680580078051
- Weight (kg)
- 7.9000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 3988701 |
| VOLVO | 20393063 |
| VOLVO | 1075664 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 820 mm |
| CU | 23,94 mm |
| CL | 28,8 mm |