DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 00 557
- Product Group
- EAN No
- 8680580078181
- Weight (kg)
- 10.0500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 2636655 |
| SCANIA | 1361289 |
| SCANIA | 1379072 |
| SCANIA | 1912758 |
| SCANIA | 1847312 |
| SCANIA | 1739597 |
| SCANIA | 1769597 |
| SCANIA | 1384027 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 1005 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |