CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 00 559
- Product Group
- EAN No
- 8680580078198
- Weight (kg)
- 8.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 390784 |
| SCANIA | 03907847 |
| SCANIA | 0390784 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 42 mm |
| LENGTH | 798 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |