DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 00 568
- Product Group
- EAN No
- 8680580078242
- Weight (kg)
- 9.1500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 1075005 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 800 mm |
| CU | 23,94 mm |
| CL | 28,8 mm |