DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 00 572
- Product Group
- EAN No
- 8680580078273
- Weight (kg)
- 3.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 85114240 |
| VOLVO | 9959151 |
| VOLVO | 3112050 |
| VOLVO | 20497798 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 36 mm |
| LENGTH | 300 mm |
| CU | 23,94 mm |
| CL | 28,8 mm |