DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 00 573
- Product Group
- EAN No
- 8680580078280
- Weight (kg)
- 7.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 85114185 |
| VOLVO | 9959153 |
| VOLVO | 3112122 |
| VOLVO | 20497800 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 38 mm |
| LENGTH | 705 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 29 mm |