DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 01 065
- Product Group
- EAN No
- 8680580079164
- Weight (kg)
- 8.0500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 20393075 |
| VOLVO | 1629397 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 803 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 29 mm |