BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 297 01 466
- Product Group
- EAN No
- 8680580079904
- Weight (kg)
- 0.2830
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 0350270 |
| SCANIA | 0243664 |
| SCANIA | 350270 |
| SCANIA | 243664 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 95 mm |
| CU | 10,8 mm |
| CL | 12,4 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M14 x 2 mm RHT |