GEAR SHIFT TIE ROD END
- Product Name
- GEAR SHIFT TIE ROD END
- Product No.
- 297 01 512
- Product Group
- EAN No
- 8680580079911
- Weight (kg)
- 0.2300
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81953016172 |
| MAN | 81953016266 |
| MAN | 81953016176 |
| MAN | 81953016235 |
| MAN | 81953016169 |
| MAN | 81953016016 |
| MAN | 81953010038 |
| DAF | 386930 |
| DAF | 0386930 |
| IVECO | 1278679 |
| IVECO | 086027074 |
| IVECO | 042487482 |
| IVECO | 7981909 |
| IVECO | 86027074 |
| IVECO | 3435786 |
| IVECO | 007981909 |
| RVI | 0023162046 |
| RVI | 5000516214 |
| RVI | 5010144543 |
| VOLVO | 6027074 |
| VOLVO | 6853913 |
| MERCEDES | 0002684889 |
| MERCEDES | 0002680189 |
| MERCEDES | 0002680181 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 85 mm |
| CU | 10,80 mm |
| CL | 12,45 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M14 x 1,5 mm RHT |