BALL SOCKET
- Product Name
- BALL SOCKET
- Product No.
- 297 01 826
- Product Group
- EAN No
- 8680580080290
- Weight (kg)
- 0.2070
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81953020053 |
| MAN | 81953020051 |
| MAN | 81953020044 |
| MAN | 81953020043 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| THICKNESS | 30,4 mm |
| CU | 12 mm |
| CL | 18 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M12 x 1,5 mm |