DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 02 135
- Product Group
- EAN No
- 8680580080634
- Weight (kg)
- 8.1500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 3988710 |
| VOLVO | 3988708 |
| VOLVO | 20393079 |
| VOLVO | 1628635 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 805 mm |
| CU | 23,94 mm |
| CL | 28,8 mm |