CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 03 550
- Product Group
- EAN No
- 8680580081556
- Weight (kg)
- 4.9000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 9724601605 |
| MERCEDES | 9724601405 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 40 mm |
| LENGTH | 837 mm |
| CU | 23,5 mm |
| CL | 26,2 mm |