DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 03 649
- Product Group
- EAN No
- 8680580081884
- Weight (kg)
- 8.2500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1283203 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 930 mm |
| CU | 23,5 mm |
| CL | 26,2 mm |