BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 297 03 660
- Product Group
- EAN No
- 8680580081983
- Weight (kg)
- 1.9000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81953016263 |
| MERCEDES | 6994601648 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 158 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm RHT |