DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 04 240
- Product Group
- EAN No
- 8680580084496
- Weight (kg)
- 9.1900
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 8190146 |
| VOLVO | 20393071 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 833 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 29 mm |