DRAGLINK
- Product Name
- DRAGLINK
- Product No.
- 297 04 289
- Product Group
- EAN No
- 8680580084885
- Weight (kg)
- 7.8700
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 2412634 |
| SCANIA | 1895861 |
| SCANIA | 1755504 |
| SCANIA | 1433533 |
| SCANIA | 0475459 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| LENGTH | 569 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |