CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 04 588
- Product Group
- EAN No
- 8680580085431
- Weight (kg)
- 6.9500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3964605405 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 42 mm |
| LENGTH | 645 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |