DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 04 803
- Product Group
- EAN No
- 8680580085998
- Weight (kg)
- 10.6500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81466106807 |
| MAN | 81466106837 |
| MAN | 81466116087 |
| MAN | 81466116088 |
| MAN | 81466116096 |
| MAN | 81466116132 |
| MAN | 81466116133 |
| MAN | 81466116197 |
| MAN | 81466116198 |
| MAN | 81466116097 |
| MAN | 81466116205 |
| MAN | 81466116090 |
| MAN | 81466106808 |
| MAN | 81466116099 |
| MAN | 81466116136 |
| MAN | 81466106836 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CL | 30,2 mm |
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 936 mm |
| CU | 27,1 mm |