DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 05 044
- Product Group
- EAN No
- 8680580086858
- Weight (kg)
- 8.5500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 8190147 |
| VOLVO | 20393073 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 756 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 29 mm |