DRAGLINK
- Product Name
- DRAGLINK
- Product No.
- 297 05 333
- Product Group
- EAN No
- 8680580087053
- Weight (kg)
- 11.7500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 482779 |
| SCANIA | 1507260 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 60 mm |
| LENGTH | 948 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |
| PIPE DIAMETER | 60 mm |
| LENGTH | 948 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |