DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 05 559
- Product Group
- EAN No
- 8680580087398
- Weight (kg)
- 9.2000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7421560825 |
| RVI | 5010630637 |
| RVI | 5010630638 |
| RVI | 5001868374 |
| VOLVO | 21163196 |
| VOLVO | 25379255 |
| VOLVO | 21560825 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 605 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |