CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 06 556
- Product Group
- EAN No
- 8680580088814
- Weight (kg)
- 11.7500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 478621 |
| SCANIA | 1897665 |
| SCANIA | 1497223 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CL | 30,2 mm |
| CU | 27,1 mm |
| LENGTH | 945 mm |
| PIPE DIAMETER | 60 mm |