DRAGLINK
- Product Name
- DRAGLINK
- Product No.
- 297 08 866
- Product Group
- EAN No
- 8680580090626
- Weight (kg)
- 13.3500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6284600205 |
| MERCEDES | 6284601105 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CL | 30,2 mm |
| CU | 27,1 mm |
| LENGTH | 1210 mm |
| PIPE DIAMETER | 60 mm |