DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 09 248
- Product Group
- EAN No
- 8680580090893
- Weight (kg)
- 17.9500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 20393093 |
| VOLVO | 20442115 |
| VOLVO | 24425662 |
| VOLVO | 20513953 |
| VOLVO | 3199225 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CL | 28,8 mm |
| CU | 23,94 mm |
| LENGTH | 2076 mm |
| PIPE DIAMETER | 52 mm |