CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 09 854
- Product Group
- EAN No
- 8680580091401
- Weight (kg)
- 14.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7421560945 |
| RVI | 7420847190 |
| RVI | 7422163253 |
| VOLVO | 22163253 |
| VOLVO | 20847191 |
| VOLVO | 21560945 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CL | 30,2 mm |
| CU | 27,1 mm |
| LENGTH | 817 mm |
| PIPE DIAMETER | 62 mm |